Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Budynki użytkowe na sprzedaż Zofia - Oferty sprzedaży budynków użytkowych

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Budynek użytkowy Zofia

Zofia,wielkopolskie

1 199 000 zł560,10 m² 2 140,69 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:16 900 m²

Polecamy Państwu nieruchomość gruntową zabudowaną budynkiem produkcyjno magazynowym o powierzchni użytkowej 560,10 m2, oraz budynkiem mieszkalno gospodarczym o powierzchni 221,81 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

3 499 000 zł1 500 m² 2 332,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:5 200 m²

Zachęcamy do obejrzenia filmu prezentującego nieruchomość hala produkcyjno-magazynowa Z zapleczem biurowym | konin | blisko A2 Opis nieruchomości Na sprzedaż funkcjonalna hala.

Szczegóły ogłoszenia

Biurowiec, ul. Żeromskiego

Łask(Zofia + 40 km)

530 000 zł1 850 m² 286,49 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:2 869 m²

Łask, budynek biurowo-techniczny, 1850 m2, sprzedam, 530 000 zł, netto. Na sprzedaż budynek biurowy z budynkiem technicznym w bardzo dobrej lokalizacji - ścisłe centrum miasta. Budynek biurowy.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Rychłowice

Rychłowice(Zofia + 20 km)

7 380 000 zł616,50 m² 11 970,80 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:9 224 m²

Biuro Nieruchomości dymowski. oferuje na sprzedaż atrakcyjną nieruchomość komercyjną zlokalizowaną w miejscowości Rychłowice, gmina Wieluń, w bezpośrednim sąsiedztwie drogi krajowej nr.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Toruńska

Koło(Zofia + 22 km)

1 049 000 zł300 m² 3 496,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:400 m²

Prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży nieruchomości zabudowanej, zlokalizowanej w samym centrum Koła, przy ul. Toruńskiej 5. Doskonała lokalizacja zapewnia dużą widoczność oraz łatwy.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Konin

Konin(Zofia + 24 km)

749 000 zł365,40 m² 2 049,81 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:988 m²

Sprzedaż budynek handlowo-usługowy | konin Lokalizacja: konin atrakcyjna lokalizacja, bardzo dobry dojazd; przy dk25 Cena: 749 000 zł (do negocjacji) Na sprzedaż budynek handlowo-usługowy.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł206 m² 1 699,03 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:614 m²

Oferujemy na sprzedaż budynek handlowo usługowy o powierzchni około 206 m2 położony w miejscowości Łężyn, ul. Ślesińska, gm. Konin, pow. koniński. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Biurowiec Słupca

Słupca(Zofia + 43 km)

1 400 000 zł2 091 m² 669,54 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:3 889 m²

Opis nieruchomości Nieruchomość inwestycyjna ze stopą zwrotu. Nieruchomość o potencjale inwestycyjnym w ścisłym centrum miasta. Budynki biurowo-magazynowe w dobrej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Koło

Koło(Zofia + 22 km)

736 800 zł3 300 m² 223,27 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 300 m²

Na sprzedaż hala magazynowo-produkcyjna z zapleczem biurowym, położona przy trasie krajowej nr 92 (dawna trasa Poznań-Warszawa). Nieruchomość znajduje się na działce o powierzchni ok. 3300.

Szczegóły ogłoszenia

Hala, ul. Skarbczyńskich

Działoszyn(Zofia + 20 km)

1 350 000 zł200 m² 6 750 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 537 m²

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży terenu inwestycyjnego z zabudowaniami magazynowymi zlokalizowanego przy ul. Skarbczyńskich 5.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Brzózki

Brzózki(Zofia + 13 km)

1 250 000 zł1 426,44 m² 876,31 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:2 700 m²

Obiekt produkcyjno-magazynowy W dobrym stanie I atrakcyjnej cenie. Blisko konina - chmielnik, gmina kramsk. Przedstawiam Państwu bardzo interesującą ofertę inwestycyjną. To obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Hala ogrodzona Zofia

Zofia,wielkopolskie

1 600 000 zł730 m² 2 191,78 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:16 781 m²

Piekarnia Z cukiernią opis lokalizacji: pow. koniński gm.sompolno powierzchnia:730 m2 konstrukcja:murowana media:woda, prąd, siła, kanalizacja, telefon dojazd:utwardzony przeznaczenie:produkcyjne.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij